Конкурс туралы хабарландыру

04.06.2019

Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы «Б» корпусының Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының қызметін қамтамасыз ету бөлімінің сарапшысы бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына орналасу үшін әңгімелесу

Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы «Б» корпусының Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының қызметін қамтамасыз ету бөлімінің сарапшысы бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына орналасу үшін әңгімелесу

 

Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы «Б» корпусының Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының қызметін қамтамасыз ету бөлімінің сарапшысы, В-6 санаты (1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына орналасу үшін әңгімелесу 2019 жылғы 6 маусымда  Нұр-Сұлтан қаласы, Мәңгілік Ел даңғылы, 8-үй, Министрліктер үйі, 12-кіреберіс, № 1009 каб. мекенжайында жүргізіледі.

1-лек сағат 10.00-де.

2-лек сағат 15.00-де.

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі

 

1-лек

 

Т.А.Ә.

Т.А.Ә.

1

Абдикеров Бекзат Жанабекович

17

Ергалиева Жанар Кыдырбаевна

2

Аймашев Алишер Маратович

18

Ерланқызы Арайлым

3

Алиева Анель Сагадиевна

19

Ермекова Гульдана Куанышовна

4

Аметов Илхам Бахтибаевич

20

Жакыпбаева Махпал Даулетияровна

5

Асанова Айгерим Мейрамхановна

21

Жанарбекұлы Рүстем

6

Ахатаева Раушан Адарханқызы

22

Жиделиев Асхат Бакенович

7

Ахметова Ботагоз Маратовна

23

Жумабаева Нургуль Дулатовна

8

Ашен Дулат Серикұлы

24

Жумагельдиев Муратбек Еркулович

9

Әбдікерімов Керімжан Ермұханбетұлы

25

Жұмабаев Ерлан Мұратқалиұлы

10

Байдильдин Жанкельды Итжанович

26

Жүніс Лаура Ақжігітқызы

11

Байгундинов Архат Нагымбаевич

27

Зарипов Мухан Нурланович

12

Баксенов Серік Абылайұлы

28

Исабай Ерлан Асқарұлы

13

Байжума Асылбек

29

Исмаилов Ермек Кейкович

14

Боранбаев Мухамед-Кали Куанышевич

30

Ихсангалиев Замир Ерданович

15

Гарипуллина Дина Маратовна

31

Кабылова Гульдарай Казезовна

16

Ерболова Айгерим Ерболовна

32

Камалат Айжан Нұрланқызы

 

2-лек

 

Т.А.Ә.

Т.А.Ә.

1

Карибаев Данияр Бауржанович

17

Обаев Жасулан Темирбекович

2

Кенжебек Айғаным Төлеханқызы

18

Омаров Ильяс Маратович

3

Керейкулова Малика Манарбековна

19

Сағынғалиева Бақытгүл Сағынғалиқызы

4

Керимкулова Римма Оралбаевна

20

Смагулова Алия Бегалиевна

5

Кубекова Сымбат Кульбараковна

21

Советханов Батырхан Тлеуханұлы

6

Кузнецов Андрей Николаевич

22

Сырттанбеков Акжол Магзумович

7

Мақан Кенжегүл Мақанқызы

23

Теңгебек Қызғалдақ Қыдырбекқызы

8

Маратқызы Аружан

24

Тимашев Алмас Усенович

9

Маханбет Бекжан Бакытжанулы

25

Төлеген Эльвира

10

Махашов Жандаулет Бахдаулетович

26

Туребеков Саят Полатович

11

Молдахметова Нурсулу Амантаевна

27

Туякбаев Аслан Женесович

12

Мустафаев Ихсан Ермуханұлы

28

Тұрғынов Мұрат Талғатұлы

13

Мухамедиев Дастан Бахытбекович

29

Уалиев Жаксылык Куттыбекович

14

Мұзарап Данияр Серікұлы

30

Шарипов Адильхан Рамазанович

15

Нугманова Анара Еркиновна

31

Шотов Бақыт

16

Нұрлыбай Нұралы Есенбайұлы

 

 

 

 

Әңгімелесуге жіберілмеген қатысушылардың тізімі

 

 

Т.А.Ә.

1

Альмагамбетов Берик Мейрамбекович

2

Бишібеков Ерік Қуатұлы

3

Нұрмағамбет Қуаныш Саржанұлы

4

Тұрғынов Мухамеджан Ахмедұлы


Возврат к списку